Skip to main content

Dwa tarasy, winda prowadząca bezpośrednio do apartamentu oraz cała paleta udogodnień o charakterze smart – to tylko niektóre atuty jedynego takiego w stolicy i gotowego do zamieszkania penthouse’u numer 19 na terenie Apartamentów przy Warzelni. W sercu zrewitalizowanego i wielokrotnie nagradzanego kompleksu Browarów Warszawskich powstała w pełni wykończona przestrzeń, gdzie światowej klasy design przenika się z nowinkami technologicznymi i domowym komfortem.

Dwupoziomowy penthouse oferuje 216 mkw. powierzchni i jest ostatnim dostępnym na terenie projektu o charakterze destinations od Echo Investment. W pełni wykończona przestrzeń premium składa się m.in. z trzech sypialni i łazienek, salonu, osobnej kuchni, a także gabinetu do pracy i łączy w sobie holenderski szyk meblarski, iberyjskie drewno na podłodze oraz polskie spojrzenie na elementy sztukaterii.

Do wnętrza prowadzi reprezentacyjna strefa wejściowa wykończona marmurem, miedzią i licznymi elementami dekoracyjnymi. Centralnym punktem inwestycji jest niemal 40-metrowy salon o ponadstandardowej wysokości sześciu metrów. Jego naturalne doświetlenie zapewniają wkomponowane duże okna, a prywatność rolety zewnętrzne z systemem Somfy. Na drugi poziom prowadzą „lewitujące” schody sygnowane hiszpańską marką Porcelanosa, w których każdy stopień został indywidualnie zamocowany do ściany, bez połączenia z innymi elementami. Umieszczone od spodu oświetlenie wzmacnia dodatkowo efekt unoszenia się w powietrzu. Iberyjski ślad w apartamencie odnajdziemy także w podłodze. Zastosowano w niej drewnianą powierzchnię z hiszpańskiego dębu od jednego z najbardziej pożądanych producentów – L’Antic Colonial. W kuchni wzrok przyciąga owalna wyspa wykończona lamelami oraz „magicznym” blatem. Na czym polega ta magia? Chodzi o gładką powierzchnię na wierzchu, a także ukrytą wewnątrz płytę indukcyjną. Penthouse oferuje również komfortową przestrzeń do przechowywania codziennej garderoby czy przedmiotów wyposażenia. Zapewniają to m.in. eleganckie meble z renomowanych holenderskich firm Richmond, Zuiver i HK Living.

W apartamencie zastosowano nowatorskie oświetlenie hiszpańskiej marki Aromas, natomiast w elementach wykończenia nie brakuje płytek marki Galerie Venis Design, armatury od Porcelanosy oraz sztukaterii firmy Mardom. Wyjątkowości apartamentowi w centrum Warszawy dodają dwa przestronne tarasy z widokiem na wielofunkcyjny kompleks Browarów Warszawskich i wchodzące w ich skład Apartamenty przy Warzelni.

Aby na własne oczy poznać wszystkie walory penthouse’u numer 19 zapraszamy na indywidualną prezentację i spacer po jego wnętrzach.

Więcej: https://apartamentyprzywarzelni.pl/apartamenty/