Skip to main content

Odbiór nowego mieszkania to dla wielu jeden z ważniejszych dni w życiu. To czas gdy w końcu w ręku można potrzymać klucz do wymarzonego M, które może być przecież domem na wiele lat. Zanim jednak transport przywiezie meble oraz elementy wyposażenia to lokal trzeba wykończyć, a wcześniej dokonać jego formalnego odbioru.

Procedurą przekazywania mieszkań w Echo Investment zajmuje się m.in. Ramona Tomkowiak, która przybliża jak przebiega wizyta w nowym budynku.

Od momentu odbioru klienci ruszają z pracami wykończeniowymi, które mogą potrwać od dwóch, trzech tygodni do nawet kilku miesięcy. Ważnym elementem jest także protokół zdawczo-odbiorczy przygotowywany w formie elektronicznej.

Każdy ma też możliwość wypowiedzenia się w ramach naszych firmowych ankiet.  Znajduje się tam wiele pytań dotyczących zarówno inwestycji jak i procesu odbioru. Dla nas to ważne źródło informacji i ściągawka na co nabywcy zwracają uwagę i w jakich aspektach możemy poprawić usługi. A potem już pozostaje tylko wygodnie mieszkać!