Skip to main content

O nas

Mieszkanie od marki Echo Residential by Archicom
– to się opłaca!

Dlaczego warto?

Pozycja lidera z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem

Od 37 lat Archicom realizuje marzenia o idealnym mieszkaniu. Archicom ma korzenie w studiu projektowym, gdzie od początku żywa była idea dbałości o ludzki wymiar architektury, jej współistnienie z naturą i kontekstem miejsca. Rozumiemy swoją rolę jako urbanisty, inżyniera i wizjonera. Myślimy szeroko, biorąc pełną odpowiedzialność za tworzenie fragmentów miast dla kolejnych pokoleń. Spółka realizuje swoje inwestycje mieszkaniowe pod dwoma szyldami. Przedsięwzięcia w Warszawie, Łodzi, Krakowie oraz Poznaniu sygnowane są marką Echo Residential by Archicom natomiast we Wrocławiu brandem Archicom. Kompetencje i wiarygodność dewelopera budowane od 37 lat w stolicy Dolnego Śląska wzbogacone zostały 27-letnim doświadczeniem budowania w całym kraju wysokiej jakości projektów od Echo Investment.

fot. Anna Liminowicz

2. Archicom jest spółką giełdową, a nasze finanse są jawne

Akcje Archicom S.A. są notowane na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, a naszym akcjonariuszem większościowym jest Echo Investment S.A. Pełną transparentność firmy zapewnia cykliczne publikowanie raportów finansowych na stronie internetowej www.archicom.pl. Spółka stawia sobie za cel ugruntowanie pozycji lidera w segmencie nieruchomości mieszkaniowych, a krokiem w tym kierunku jest sfinalizowana transakcja wniesienia przez spółkę Echo Investment biznesu mieszkaniowego do spółki Archicom.

 

Gwarantujemy naszym Klientom:

  • bezpieczeństwo, doświadczenie, najwyższą jakość
  • stałą cenę zakupionego mieszkania potwierdzoną notarialnie (rosnące ceny materiałów i robocizny bierzemy na siebie)
  • przekazanie zakupionego lokalu w ustalonym terminie i standardzie.

Jako jedyny deweloper w Polsce posiadamy doświadczenie i kompetencje w projektowaniu i realizacji projektów destination place.

 

To miejsca przyjazne do życia, pracy i wspólnego spędzania czasu.

Flagowymi inwestycjami destination place marki Echo Residential by Archicom są Browary Warszawskie i Fuzja.

W 2021 roku nasze projekty otrzymały 25 nagród od branży, miast i organizacji pozarządowych.

Zobacz inne sektory, w których działamy

Biura

Handel

City Space

Resi4Rent

Nasze realizacje

Widoki Mokotów

Widoki Mokotów

Apartamentowiec Widoki Mokotów położony jest przy ulicy Puławskiej w Warszawie. Inwestycja została oddana do użytku w 2020 roku. W budynku mieści się 70 apartamentów z systemem inteligentnego domu Echo Smart oraz 9 lokali usługowych. Mieszkańcy do dyspozycji mają całodobową recepcję, strefę fitness i saunę, klub mieszkańca oraz kameralne patio.

Przy Słowiańskim Wzgórzu, Wrocław

Przy Słowiańskim Wzgórzu

„Przy Słowiańskim Wzgórzu” to zespół czterech budynków składających się z 205 mieszkań. Projekt architektoniczny inwestycji został przygotowany przez APA Kuryłowicz & Associates - jedną z najbardziej znanych w Polsce pracowni. W mieszkaniach osiedla „Przy Słowiańskim Wzgórzu” zastosowano materiały i technologie poprawiające komfort użytkowania.

Apartamenty GO, Kraków

Apartamenty GO

Architekturę Aparatamentów GO cechuje współczesna aranżacja z powściągliwym detalem. Nowoczesny dwuskrzydłowy budynek z zielonym dziedzińcem tworzy atrakcyjne dopełnienie ulicy Rakowickiej.

Grota 111 we Wrocławiu

Grota

Kameralne budynki wielorodzinne, charakteryzujące się nowoczesną architekturą, zaprojektowane przez renomowaną pracownię Kuryłowicz & Associates. Kompleks zlokalizowany jest na wrocławskich Krzykach, w dzielnicy szczególnie cenionej ze względu na kameralny klimat - ciszę, niską zabudowę i otaczającą ją zieleń.

ZEBRA - inwestycja mieszkaniowa

Zebra

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy położony nad samym brzegiem Odry. Inwestycja obejmuje dwa budynki z mieszkaniami o powierzchni od 25 do 69 m².

Małe Naramowice w Poznaniu

Małe Naramowice Rynek

To neomodernistyczne osiedle na poznańskich Naramowicach, którego centralną część stanowi rynek z charakterystycznymi, kolorowymi frontami budynków. Całość terenu została potraktowana jako uporządkowany ogród. Dopełnieniem są starannie dopracowane detale, mała architektura, użyte materiały i kolory, a przede wszystkim naturalna roślinność.

Osiedle Jaśminowe w Poznaniu

Osiedle Jaśminowe

Inwestycja Osiedle Jaśminowe znajduje się na Naramowicach przy ul. Karpia. Cały kompleks składa się ze 103 mieszkań. To zespół 14 kameralnych budynków wielorodzinnych wraz z wewnętrzną komunikacją, placami zabaw i miejscami odpoczynku.

Park Sowińskiego w Poznaniu

Park Sowińskiego

Park Sowińskiego to zespół mieszkaniowy, który łączy w sobie kameralny klimat Starego Grunwaldu, z najnowszymi trendami w architekturze. Inwestycja zrealizowana została w czterech etapach, w których łącznie zaprojektowano 343 mieszkania.

Dom pod Wilgą w Krakowie

Dom pod Wilgą

Nowoczesność w harmonii z otoczeniem. Ponadczasowa i nowoczesna architektura Domu Pod Wilgą doskonale wpisała się w historyczny obraz Starego Podgórza.

Park Avenue, Kraków

Park Avenue Apartments

Kameralny kompleks apartamentowy powstał na malowniczych krakowskich Dębnikach. Projekt łączy wszystko to, co powinno składać się na luksusową inwestycję.

Ogrody Graua we Wrocławiu

Ogrody Graua

Z połączenia klasyki, ducha przeszłości, elegancji i wyrafinowania powstał projekt niepowtarzalny. O jego unikatowości świadczy zabytkowy, XIXwieczny pałacyk, do którego dopisano współczesną erratę. Kameralna nieruchomość została zatopiona w prywatnym parku, obsadzonym starodrzewem, przez co nabrała nowoczesnego i funkcjonalnego charakteru. Bezdyskusyjnie, jest to unikat w ofercie luksusowych nieruchomości na wrocławskim rynku.

Stacja 3.0, Wrocław

Stacja 3.0

Stacja 3.0 to kameralna inwestycja przy ulicy Mińskiej składająca się z dwóch czteropietrowych budynków. Doskonała lokalizacja, a dzięki udogodnieniom na inwestycji wszystko jest w zasięgu ręki.

Moje Miejsce, Warszawa

Moje Miejsce

Na warszawskim Mokotowie przy ulicy Dziekońskiego powstało Moje Miejsce. Wskład którego wchodzi kompleks mieszkalny i biurowo-usługowy. Inwestycja powstawała w jednym etapie, a do użytku oddaliśmy 243 mieszkań i 8 lokali usługowych.

Osiedle RESET w Warszawie

Osiedle Reset

Osiedle Reset zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Taśmowej, to inwestycja w której oddaliśmy do użytkowania 408 mieszkań i 6 lokali usługowych. Na osiedlu zlokalizowanych jest 5 stref wspólnych do spotkań sąsiedzkich, sportu, zabawy, uprawy roślin.

Osiedle Jarzębinowe w Łodzi

Osiedle Jarzębinowe etap I-VII

Osiedle Jarzębinowe zlokalizowane jest na Bałutach. Kameralna, niska zabudowa i usytuowanie budynków w znacznej odległości od siebie zapewniają mieszkańcom swobodę i prywatność.

Nowa Dzielnica, Łódź

Nowa Dzielnica

Nowa Dzielnica to osiedle przy ul. Wodnej 23 w tętniącym życiem nowym centrum Łodzi. To doskonale skomunikowane osiedle otoczone zielenią i ciszą.

Apartamenty przy Warzelni

Apartamenty przy Warzelni

Apartamenty przy Warzelni to wyjątkowy budynek jednej z najbardziej spektakularnych miejskich rewitalizacji w Warszawie, który powstał w samym środku prestiżowych Browarów Warszawskich. Fasada Apartamentów przy Warzelni to dzieło sztuki architektonicznej.

Fuzja w Łodzi

Fuzja etap I

Fuzja to wyjątkowa inwestycja, która powstaje w sercu Łodzi, miedzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową. W jej skład wejdą budynki mieszkalne, biura, punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne. I etap inwestycji to 273 mieszkania.