Skip to main content

Nasza inicjatywa to pomoc dla osób, które zamierzają skorzystać w tym roku z rządowego programu „Bezpieczny kredyt 2%”. Dlatego przygotowaliśmy projekt „Własne Mieszkanie”, w którym już dziś można wybrać dla siebie wymarzony lokal i spokojnie przygotowywać finansowanie jego zakupu.

Dobre chęci to jednak trochę za mało. Dostosowując się do znanych obecnie założeń państwowej inicjatywy warto przed wizytą w naszym Biurze Sprzedaży zweryfikować czy klient spełnia oczekiwania i kryteria programu. Zajmie to dosłownie chwilę, a pozwoli potencjalnemu nabywcy mieszkania wstępnie ocenić czy może skorzystać z pomocy w ramach projektu “Własne mieszkanie”.  Jakub Tamborowski, regionalny dyrektor sprzedaży z Krakowa podpowiada jakie to kryteria.

Marta Politowicz, regionalny dyrektor sprzedaży z Poznania podkreśla, że osoby decydujące się na skorzystanie z programu “Własne Mieszkanie” zyskują przede wszystkim bezpieczeństwo.

Aby zakupić mieszkanie od Echo Investment wpisujące się w założenia stworzonego przez dewelopera programu trzeba wykonać kilka prostych kroków.

Warto już teraz wybrać konkretny lokal ponieważ pula tych najbardziej atrakcyjnych regularnie się kurczy. Podpisując umowę deweloperską klient otrzymuje gwarancję niezmienności ceny. Ponadto wpłaca tylko 10 – 20% wartości mieszkania na chroniony rachunek powierniczy, a pozostałą płatność reguluje dopiero po uruchomieniu kredytu. Tym samym w momencie uruchomienia programu rządowego „Bezpieczny kredyt 2%” nabywca ma już wybrane mieszkanie, zbadaną zdolność kredytową i może, jako jeden z pierwszych, składać wniosek i załapać się na pulę przyznanych pieniędzy.