Skip to main content

Jeszcze więcej technologii w nowych mieszkaniach od Echo Investment. Analizując oczekiwania klientów dotyczące rozwiązań spod szyldu smart okazuje się, że najbardziej istotna jest dla nich funkcja regulacji temperatury oraz oświetlenia. W ocenie respondentów sprzyja to głównie oszczędnościom i wpisuje się w obecną sytuację gospodarczą – kryzys energetyczny i inflację. 

Z tego powodu zastosujemy modyfikację obecnego standardu inteligentnego wyposażenia lokali oddawanych w ręce nabywców. Ma być i wygodnie i bezpiecznie, co podkreśla Kazimierz Monkiewicz, manager ds. CSR i CSV w Echo Investment.

 

Każde mieszkanie już teraz jest wyposażane w centralę HC3L, inteligentny ściemniacz Walli Dimmer i głowicę termostatyczną Fibaro. Ponadto do mieszkań M2 i większych dołożymy czujnik zalania, do mieszkań minimum M3 – czujnik dymu, minimum M4 – inteligentny głośnik GoogleMini, a do lokali M5 – inteligentny zamek do drzwi wejściowych TeDee.

 

Wszystkie powyższe rozwiązania pomagają zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania mieszkań, a także zoptymalizować zużycie prądu i energii cieplnej.