Skip to main content

Echo Investment, deweloper z 27-letnim doświadczeniem na rynku oraz Galerie Venis, specjaliści od tworzenia projektów wnętrz i ich realizacji w formule pakietowej, przygotowali nową propozycję pakietów wykończeniowych, w tym wiodący – GV Design. To potwierdzenie udanej kooperacji obu partnerów, która trwa już sześć lat. 

Mając na uwadze zmiany na rynku i aby jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby osób, które zakupiły swoje pierwsze mieszkanie, nabyły je w celach inwestycyjnych lub zamierzają dokonać rearanżacji przestrzeni mieszkalnej, deweloper i marka wnętrzarska przygotowali ofertę pod hasłem przewodnim „Design inspirowany marzeniami”. Najważniejszym zadaniem nowych właścicieli mieszkania  jest określenie swojej wizji i wybór idealnego pakietu wykończeniowego. Dla nas to bardzo ważne, że współpracujemy z firmą będącą liderem rynku aranżacji wnętrz. Dzięki temu nasi klienci mają możliwość powierzenia przygotowania swojego lokum ekspertom, którzy projektują wyjątkowe wnętrza,. Odbiorcy lokali zyskują przy tym nie tylko np. przejrzystą kompozycję i możliwość profesjonalnego doradztwa, ale również mają gwarancję zastosowania najwyższej jakości materiałów – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży mieszkań, Echo Investment.

Najbardziej prestiżowym i zarazem oferującym możliwość niemal nieograniczonej personalizacji jest pakiet GV Design. Zawiera on wszystkie usługi: od projektu przygotowanego pod okiem architektów, po selekcję produktów aż po wykończenie przestrzeni w najwyższym standardzie. W jego zakres dodano m.in.: baterie i szafki GV Design, a także panele winylowe hiszpańskiej produkcji. Ponadto rozszerzono kolekcję gresów, z których nabywca mieszkania może skorzystać bez dopłaty za ich położenie. Możliwe jest to także w przypadku montażu płytek gresowych i ceramicznych do pełnej wysokości.

Uzupełnieniem głównego pakietu GV Design są marki: GV Kitchen, GV Freestyle, a także GV Investor. Ta pierwsza pozwala stworzyć kuchnię szytą na miarę, dopasowaną do lifestyle’u użytkowników – bez względu czy marzą o minimalistycznym, nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzu, czy eleganckiej, ale ciepłej kuchni do rodzinnego gotowania. Pakiet GV Freestyle stawia na indywidualne podejście do klienta i umożliwia korzystanie bez ograniczeń z pełnej oferty materiałów wykończeniowych Galerii Venis. Z kolei GV Investor został stworzony specjalnie pod potrzeby osób stawiających na wynajem zakupionego mieszkania. Klient odbierając wykończony lokal otrzymuje jego kompleksowe wyposażenie w standardzie ready-to-rent. Bez względu na to, na które z rozwiązań zdecyduje się nabywca mieszkania od Echo Investment może spodziewać się wykonania projektu, prac wykończeniowych, nie musi także zajmować się transportem i logistyką materiałów, a nawet nadzorem nad inwestycją. W pakietach przewidziano zastosowanie materiałów m.in. od polskich, włoskich oraz hiszpańskich producentów. Klient zyskuje gwarancję wykończenia mieszkania maksymalnie w terminie 90 dni od momentu przekazania wykonawcy kluczy do mieszkania w stanie deweloperskim, a po odbiorze mieszkania otrzymuje 36-miesięczną rękojmię na wykonane prace. Dodatkowo uzyskuje także 15% oszczędności na podatku VAT od materiałów.