Skip to main content

Nie masz pomysłu jak wykończyć nowo zakupione mieszkanie? Chcesz zamieszkać w nim możliwie jak najszybciej, ale przeraża Cię perspektywa jego urządzania i nadzorowania ekipy remontowej? Zrobimy to za Ciebie! Wystarczy, że wybierzesz jeden z pakietów wykończeniowych Echo, a projektanci zaprojektują wnętrze Twojego mieszkania i pomogą dobrać odpowiednie materiały wykończeniowe. Następnie zaufana ekipa zajmie się wykonaniem projektu, czyli przeprowadzi wszystkie niezbędne prace. Brzmi interesująco? Poniżej dowiesz się jakie korzyści płyną z wyboru pakietów wykończeniowych i dlaczego warto skorzystać z tej opcji!

Czym są pakiety wykończeniowe?

Są to zindywidualizowane usługi, mające na celu kompleksowe wykończenie zakupionego mieszkania. Pakiet wykończeniowy obejmuje:

  • współpracę z projektantem, który zaprojektuje dla Ciebie wymarzone wnętrze (w ramach materiałów dostępnych w wybranym pakiecie) i nadzoruje realizację projektu
  • usługi ekipy, która przeprowadza zaplanowane prace.

Nie musisz niczym się przejmować – Twoja rola polega na wstępnym określeniu oczekiwań i stylu, w jakim chcesz mieć urządzone mieszkanie. Oczywiście musisz jeszcze zaakceptować propozycję projektanta, stworzoną na podstawie rozmowy i Twoich preferencji. Potem możesz spokojnie czekać na efekt końcowy.

Najlepiej jest zdecydować się na pakiet wykończeniowy szybko, zaraz po zakupie mieszkania. Daje to projektantowi większe pole do działania, a Tobie pozwoli spokojnie zastanowić się w jakim stylu chcesz urządzić wnętrze i przedyskutować tę kwestię z projektantem.

Dla kogo przeznaczone są pakiety wykończeniowe?

Pakiety wykończeniowe to propozycja dla osób, które kupiły nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim, czyli niewykończone, a nie bardzo mają pomysł i/lub czas, by samodzielnie zająć się pracami niezbędnymi do stworzenia przytulnego wnętrza.

Na szczęście przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką gamę pakietów wykończeniowych – od opcji dla oszczędnych do rozwiązań dla osób nie muszących dokładnie planować końcowej kwoty za wykonane prace i zastosowane materiały. Nasze pakiety sprawdzą się zwłaszcza przy zakupie pierwszego własnego mieszkania, ale polecane są także dla klientów, którzy kupują kolejną nieruchomość. Decyduje się też na nie wiele osób nabywających nieruchomość na wynajem. Warto skorzystać z tego rozwiązania ponieważ, wbrew obawom niektórych klientów, mieszkanie wykończone pod klucz nie musi być droższe niż zrobienie tego samodzielnie.

Dlaczego warto skorzystać z pakietów wykończeniowych?

Pakiety wykończeniowe to okazja do stworzenia niepowtarzalnego, a jednocześnie funkcjonalnego i przytulnego wnętrza. Każdy klient znajdzie opcję i styl odpowiedni dla siebie. Architekt i projektant sugerują rozwiązania, ale nie narzucają swojego zdania. Samodzielne urządzanie mieszkania to duża radość, ale i ogromny stres, zwłaszcza gdy nie możesz pozwolić sobie na dłuższy urlop.

Wybierając wykończenie mieszkania „pod klucz”, zaoszczędzisz czas i nerwy. Nie musisz chodzić po sklepach budowlanych, szukając materiałów, wozić ich do mieszkania i nadzorować postępu prac. Projektant zaplanuje wnętrze zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, dobierze odpowiednie produkty i oszacuje też ile będzie potrzebnych płytek, paneli, etc. Pakiety wykończeniowe to szybsze wykończenie i szybsze oddanie mieszkania do użytku dla nabywcy lub najemcy (w przypadku lokali przeznaczonych na wynajem). Nie musisz samodzielnie szukać ekipy –  w ramach pakietu oferujemy sprawdzony zespół i nadzorujemy jego pracę.

Doświadczony zespół fachowców to także zmniejszenie do minimum ryzyka późniejszych poprawek czy przeróbek. W razie czego przez 3 lata i tak masz spokojną głowę, ponieważ na taki okres otrzymujesz rękojmię na nasze prace wykończeniowe. W dodatku używamy jedynie materiałów o wysokiej jakości i trwałości, dlatego nawet w dłuższej perspektywie czasowej większy remont nie powinien być konieczny. Otrzymasz też od nas szczegółowy kosztorys i gwarancję stałych cen. A same koszty pakietu mogą Cię pozytywnie zaskoczyć – dzięki temu, że wykończeniem mieszkania zajmie się profesjonalna firma, zaoszczędzisz 15% VAT na materiałach i usługach. Zamiast 23% VAT zapłacisz tylko 8%.

Pakiety wykończeniowe Echo

Pakiety przygotowaliśmy z myślą o Twojej wygodzie, uwzględniając różne preferencje i możliwości finansowe naszych klientów:

  • Jeśli chcesz zmieścić się w konkretnej kwocie, dobrym rozwiązaniem będzie pakiet ze stałą stawką za metr kw. i określoną pulą materiałów do wyboru – od standardu ekonomicznego po premium.
  • Jeśli dopuszczasz większą swobodę, co do końcowych kosztów, idealny będzie pakiet Freestyle, w którym jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.
  • Natomiast jeśli kupujesz mieszkanie na wynajem i chcesz je odebrać w 100% gotowe, czyli wykończone oraz w pełni wyposażone, nawet w takie detale jak: sztućce, suszarka do włosów czy żelazko, to skorzystaj z naszego Pakietu Inwestor.