Skip to main content

Piąta edycja konkursu „Lider Nieruchomości” była jednocześnie pierwszą, w której oprócz agencji nieruchomości, nagradzano także deweloperów. Echo Investment nominowano w segmencie rynków głównych za łódzkie projekty: Fuzja, Zenit oraz Wodna 17 BOHO. Podczas gali finałowej pozostawiliśmy konkurencję daleko w tyle i zdobyliśmy pierwszą nagrodę w regionie łódzkim.

Droga po wyróżnienie od OtoDom była długa i wymagająca wykazania się na wielu poziomach kontaktu z klientem. Na wstępie dokonano np. analizy jakości informacji na temat inwestycji, które zamieszczamy na stronie internetowej, a następnie weryfikowano m.in. rzetelność informacji dotyczących lokalizacji i odległości od poszczególnych części miasta, dostępność informacji o poszczególnych etapach budowy, dostosowanie strony do urządzeń mobilnych, a także przejrzystość oraz działanie poszczególnych elementów na stronie. Kolejne kroki to również mailowy i trzykrotny telefoniczny audyt Mystery Shopper badający w praktyce jakość obsługi klienta. Organizatorzy konkursu weryfikowali w ten sposób: łatwość kontaktu i czas reakcji biura, spersonalizowanie odpowiedzi, proaktywne podejście ze strony Biura Sprzedaży czy przyjazność i uprzejmość pracowników. Łódzki zespół Echo Investment zaliczył testy na przysłowiową „szóstkę”, a efektem tych starań był odbiór nagrody podczas piątkowej gali finałowej w hotelu Hilton Warsaw City.

Nad procesem wyłaniania zwycięzców czuwała niezależna agencja badawcza IQS, a metodologia i etapy badań zostały zaprojektowane tak, aby odpowiadać na aktualne wyzwania. W opinii Kapituły Konkursowej w Łodzi w 2022 roku tym wyzwaniom najlepiej stawiało czoło Echo Investment. Przyjemność odbioru wyróżnienia w imieniu całej firmy przypadła Joannie Pater czyli regionalnej dyrektor sprzedaży mieszkań. Nagroda to w szczególności dowód na to, że nasz łódzki zespół to grupa ludzi niezwykle zdolnych i kreatywnych. Ludzi, którzy codziennie pracują przy projektach Fuzja, Zenit oraz Wodna 17 BOHO i dzięki temu są one tak wyjątkowe. To jednocześnie dowód, że na miastotwórczych przedsięwzięciach o charakterze destinations znamy się jak mało kto w Polsce. W zeszłym roku m.in. zakończyliśmy budowę pierwszego etapu osiedla Zenit oraz zainaugurowaliśmy projekt loftowy na terenie Fuzji. Wiele wyzwań jednak nadal przed nami i jestem przekonana, że rok 2023 przyniesie nam kolejne powody do dumy, a naszym klientom mieszkania spełniające ich oczekiwania i marzenia.

Celem konkursu „Lider Nieruchomości” jest wyłonienie najlepszych profesjonalistów oraz promowanie praktyk kształtujących pozytywny wizerunek polskiej branży. Organizatorzy chcą w ten sposób podpowiedzieć przyszłym nabywcom mieszkań kto jest liderem na rynku i z kim warto się skontaktować, by znaleźć wymarzone M. W tej grupie po prostu nie mogło zabraknąć Echo Investment i naszych łódzkich inwestycji:

https://echo-fuzja.pl/

https://echo-boho.pl/

https://echo-zenit.pl/