Skip to main content
 

Osiedle Bonarka Living

Oferta lokali usługowych w Krakowie wyczerpana

Zobacz pozostałe miasta

Wyszukaj lokal usługowy

Miasto

Inwestycja

Powierzchnia

Status

No products were found matching your selection.

Zrealizowane projekty w Krakowie

Apartamenty GO, Kraków

Apartamenty GO

Architekturę Aparatamentów GO cechuje współczesna aranżacja z powściągliwym detalem. Nowoczesny dwuskrzydłowy budynek z zielonym dziedzińcem tworzy atrakcyjne dopełnienie ulicy Rakowickiej.

Dom pod Wilgą w Krakowie

Dom pod Wilgą

Nowoczesność w harmonii z otoczeniem. Ponadczasowa i nowoczesna architektura Domu Pod Wilgą doskonale wpisała się w historyczny obraz Starego Podgórza.

Park Avenue, Kraków

Park Avenue Apartments

Kameralny kompleks apartamentowy powstał na malowniczych krakowskich Dębnikach. Projekt łączy wszystko to, co powinno składać się na luksusową inwestycję.

Biuro sprzedaży w Krakowie

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym biurem w Krakowie


Patrycja Iwanowska

Doradca Klienta

+48 12 203 14 61


Agnieszka Krupa

Doradca Klienta

+48 12 203 14 60

Napisz do nas

Porozmawiajmy o mieszkaniu,
apartamencie lub lokalu usługowym!

Wypełnij i wyślij formularz,
a my odezwiemy się do Ciebie

*Spółki inwestycyjne z Grupy Archicom oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Archicom S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej Lista deweloperów *Spółki inwestycyjne z Grupy Archicom oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Archicom S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej Lista deweloperów **Lista Zaufanych Partnerów współpracujących z Archicom S.A. oraz ze spółkami inwestycyjnymi z Grupy Archicom*, którym moje dane mogą zostać udostępnione, znajduje się pod adresem Zaufani Partnerzy

Pamiętaj, Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Administratorem danych osobowych jest Archicom S.A. z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 9, 53-332 Wrocław. Informacje o przetwarzaniu Twoich danych oraz przysługujących Ci prawach znajdują się w Polityce prywatności

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

Podanie ww. danych osobowych i wyrażenie ww. zgód jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania ofert handlowych lub informacji marketingowych. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na kontakt w oparciu o ww. kanały komunikacji zachęcamy do bezpośredniej wizyty w biurze sprzedaży lub nawiązanie rozmowy telefonicznej z Biurem Obsługi Klienta. Dziękujemy!