Pomoc kredytowa

Porozmawiajmy o finansowaniu

Potrzebujesz kredytu na sfinansowanie swoich marzeń, ale brak Ci czasu i rozeznania wśród ofert bankowych? Zostaw to nam! Nie musisz samodzielnie zmagać się z procedurami. Obejmiemy Cię profesjonalną i kompleksową opieką doradców, gwarantując uproszczenie procesu kredytowego. 

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy kredytowej!

Nasi eksperci finansowi służą pełnym wsparciem – zaczynając od zebrania ofert banków i wyboru najkorzystniejszej opcji, przez podpisanie umowy, na wypłacie środków kończąc. Pomagają w dopasowaniu najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych. Warto skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia, zwłaszcza że bezpłatne konsultacje do niczego nie zobowiązują. 

Na czym polega nasza pomoc kredytowa?

Eksperci - ikona

Współpraca z profesjonalistami

Będziesz pod opieką doświadczonych doradców, którzy pozostają niezależni. Ponieważ nie są powiązani z żadnym bankiem ani inną instytucją finansową, kierują się Twoim dobrem.

Ikona - pełna obsługa

Pełna obsługa

Nasz ekspert przeprowadzi Cię przez każdy etap pozyskiwania finansowania na zakup mieszkania – od oceny zdolności kredytowej przez dokumentacje kredytowe aż po finalizację umowy.

Ikona - dopasowanie

Najkorzystniejsze rozwiązania

Nasi eksperci porównają ze sobą dostępne oferty kredytowe i przedstawią Ci najkorzystniejsze rozwiązania dopasowane do Twoich możliwości i potrzeb. 

Ikona - dokumentacja

Szeroka oferta

Gdy już wybierzesz ofertę, ekspert pomoże Ci skompletować niezbędne dokumenty i prawidłowo wypełnić wnioski. Wytłumaczy też wszelkie niejasności w warunkach umowy.

Ikona-czas

Oszczędność czasu

Dokładamy starań, by wszystkie formalności spełniane były bezproblemowo i sprawnie.

Ikona - pieniądze

Oszczędność pieniędzy

Profesjonalna opieka naszego eksperta finansowego nie wiąże się dodatkowymi opłatami ani prowizją.

Partnerzy

Expander - logotyp
Notus Finanse

Napisz do nas

Porozmawiajmy o mieszkaniu,
apartamencie lub lokalu usługowym!

Wypełnij i wyślij formularz,
a my odezwiemy się do Ciebie

Umów się na spotkanie i dowiedz się więcej

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Echo Investment

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Echo Investment S.A. dla celów marketingowych, tj. w celu prezentacji ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*. (* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo)

  Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym w szczególności na podane przeze mnie adresy email, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo)

  Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawianie mi informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podane przeze mnie numery telefonów, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo)

  Treść dodatkowa do uzupełnienia

  Drogi Kliencie,

  pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

  Wyrażenie zgód jest dobrowolne. Zwracamy jednak uwagę, że w celu wysłanie formularza należy zaakceptować wszystkie zgody. W przypadku braku jakiejkolwiek zgody prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w biurze sprzedaży. Dziękujemy!

  Poznaj pakiety udogodnień
  od Echo Investment

  Echo
  Smart

  Echo Life
  Services

  Pakiety
  wykończeniowe

  Pomoc
  kredytowa