Skip to main content

Pomoc kredytowa

Bezpłatnie pomożemy
Ci pozyskać kredyt*

Potrzebujesz kredytu na sfinansowanie swoich marzeń, ale brak Ci czasu i rozeznania wśród ofert bankowych? Zostaw to nam! Nie musisz samodzielnie zmagać się z procedurami. Współpracujący z nami Ekspert Finansowy obejmie Cię kompleksową opieką, upraszczając i przyspieszając cały proces.

Pomagamy pozyskać kredyty hipoteczne i gotówkowe zarówno na zakup mieszkania, jak i jego wykończenie.

Jak pomagają Eksperci Finansowi?

1. Na spotkaniu
  • sprawdzimy czy stać Cię na wybrane mieszkanie
  • przedstawimy i porównamy nawet kilkanaście ofert z różnych banków
2. Po spotkaniu
  • pomożemy Ci zebrać i wypełnić niezbędne dokumenty
  • złożymy wnioski kredytowe w wybranych przez Ciebie bankach
3. Procedowanie wniosku
  • nadzorujemy cały proces przyznawania kredytu
  • pozostajemy w stałym kontakcie z bankiem
4. Decyzja banku
  • poinformujemy Cię o decyzji i umówimy na podpisanie umowy
  • w razie odmowy przyznania kredytu nic nie tracisz – zwrócimy Ci zadatek i wszystkie wpłaty
5. Wypłata środków
  • dopilnujemy uruchomienia kredytu i wypłaty środków
  • zawsze masz możliwość zmiany kredytu na tańszy – jeśli taka oferta się pojawi, Ekspert Finansowy do Ciebie zadzwoni
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Dlaczego warto skorzystać

0 zł
za pomoc

usługa Eksperta Finansowego jest całkowicie darmowa.*

91%
skuteczności

w przyznawaniu kredytów, dzięki najlepszym ekspertom na rynku.**

Wiele ofert
w jednym miejscu

na spotkaniu z ekspertem otrzymasz do porównania nawet 12 różnych ofert kredytowych, dzięki czemu zaoszczędzisz czas.

*Wynagrodzenie Ekspertów Finansowych pokrywane jest przez bank.
**Dane o skuteczności w przyznawaniu kredytów na podstawie wniosków kredytowych klientów Echo Investment

Partnerzy

Expander - logotyp
Notus Finanse

Porozmawiajmy o kredycie na zakup mieszkania i jego wykończenie!

Umów się na bezpłatne spotkanie z Ekspertem Finansowym

Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Echo Investment

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Echo Investment S.A. dla celów marketingowych, tj. w celu prezentacji ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*. (* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym w szczególności na podane przeze mnie adresy email, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawianie mi informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podane przeze mnie numery telefonów, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Echo Investment S.A. oraz przez spółki kapitałowe z grupy Echo ** moich danych, które podałem w formularzu, współpracującym z Echo Investment S.A. oraz ze spółkami kapitałowymi z grupy Echo ** Zaufanym Partnerom, w celu otrzymywania przygotowanych przez nich ofert lub powiadomień o organizowanych wydarzeniach i promocjach. Lista Zaufanych Partnerów współpracujących z Echo Investment S.A. oraz ze spółkami kapitalowymi z grupy Echo **, którym moje dane mogą zostać udostępnione, znajduje się pod adresem: https://www.echo.com.pl/s,118,polityka-prywatnosci.html (** Spółki Kapitałowe z grupy Echo* oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna aktualna lista takich podmiotów znajduje się na tronie internetowej www.echo.com.pl/rodo)

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

Wyrażenie zgód jest dobrowolne. Zwracamy jednak uwagę, że w celu wysłania formularza należy zaakceptować wszystkie zgody. W przypadku braku jakiejkolwiek zgody prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w biurze sprzedaży. Dziękujemy!

Poznaj pakiety udogodnień
od Echo Investment

Echo
Smart

Echo Life
Services

Pakiety
wykończeniowe

Pomoc
kredytowa