Pakiety wykończeniowe

Sięgnij po pakiet wykończenia

Zakup nowego mieszkania to wielka radość, ale też dopiero początek długiej drogi do zamieszkania w nim. Wybór i zakup materiałów, znalezienie rzetelnej ekipy remontowej, nadzorowanie prac czy projektowanie wnętrz, zabierają wiele czasu i energii. 

Pomożemy Ci zaaranżować przestrzeń tak, by odpowiadała twoim potrzebom

Oddaj aranżację mieszkania w ręce doświadczonego zespołu architektów i projektantów, którzy pomogą stworzyć wnętrza dostosowane do Ciebie. Dzięki temu będziesz mógł wprowadzić się do wykończonego mieszkania, oszczędzając wiele czasu i wysiłku na samodzielne projektowanie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni pakiet wykończeniowy z naszej oferty! 

Dlaczego jeszcze warto
sięgnąć po pakiet wykończenia?

Ikona-czas

Oszczędność czasu

Nie musisz martwić się o znalezienie ekipy wykończeniowej do Twojego wnętrza. Zajmiemy się organizacją i nadzorem całości prac, gwarantujemy ich zakończenie w ustalonym terminie. 

Gwarancja jakości

Dbamy o jakość prac wykończeniowych. Współpracujemy ze sprawdzonymi zespołami fachowców. Dlatego do każdego pakietu udzielamy 3-letniej rękojmi.

Ikona - pieniądze

Oszczędność pieniędzy

Korzystając z naszych pakietów, możesz zyskać obniżenie kosztu zakupu produktów do wykończenia o 15% podatku VAT. W każdym przypadku otrzymujesz pełen kosztorys, a my gwarantujemy utrzymanie cen na tym samym poziomie.

Ikona - projekt

Kompleksowa obsługa

Współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie architektury i projektowania wnętrz. Przygotują oni spójny, funkcjonalny i przede wszystkim indywidualny projekt dopasowany do Ciebie. Otrzymujesz gwarancję sprawnej jego realizacji.

Pakiety wykończeniowe to znaczne ułatwienie dla wszystkich, którzy pragną szybko i sprawnie wprowadzić się do nowego mieszkania. Dzięki nim oszczędzasz czas i pieniądze. Oferujemy zarówno pakiety ze stałą ceną za mkw i określoną pulą materiałów do wyboru, jak i rozwiązania, gdzie masz pełną swobodę przy projektowaniu wnętrza. W Programie Inwestor oprócz wykończenia, zapewniamy także możliwość pełnego umeblowania i wyposażenia Twojego mieszkania.   

Wbrew pozorom skorzystanie z pakietu wykończeniowego nie oznacza, że wszystkie mieszkania będą wyglądać tak samo. Nasza oferta jest elastyczna, ponieważ nie opieramy się na gotowych schematach. Każdy projekt przygotowujemy indywidualnie i dopasowujemy do Twoich potrzeb i gustu. To Ty masz ostateczne zdanie w kwestii doboru materiałów i kolorów. Dlatego każde mieszkanie przez nas zaprojektowane ma swój unikalny klimat. 

Partner

Galerie Venis

Napisz do nas

Porozmawiajmy o mieszkaniu,
apartamencie lub lokalu usługowym!

Wypełnij i wyślij formularz,
a my odezwiemy się do Ciebie

Umów się na spotkanie i dowiedz się więcej

Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Echo Investment

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Echo Investment S.A. dla celów marketingowych, tj. w celu prezentacji ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*. (* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym w szczególności na podane przeze mnie adresy email, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawianie mi informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podane przeze mnie numery telefonów, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Echo Investment S.A. oraz przez spółki kapitałowe z grupy Echo ** moich danych, które podałem w formularzu, współpracującym z Echo Investment S.A. oraz ze spółkami kapitałowymi z grupy Echo ** Zaufanym Partnerom, w celu otrzymywania przygotowanych przez nich ofert lub powiadomień o organizowanych wydarzeniach i promocjach. Lista Zaufanych Partnerów współpracujących z Echo Investment S.A. oraz ze spółkami kapitalowymi z grupy Echo **, którym moje dane mogą zostać udostępnione, znajduje się pod adresem: https://www.echo.com.pl/s,118,polityka-prywatnosci.html (** Spółki Kapitałowe z grupy Echo* oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna aktualna lista takich podmiotów znajduje się na tronie internetowej www.echo.com.pl/rodo)

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

Wyrażenie zgód jest dobrowolne. Zwracamy jednak uwagę, że w celu wysłania formularza należy zaakceptować wszystkie zgody. W przypadku braku jakiejkolwiek zgody prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w biurze sprzedaży. Dziękujemy!

Poznaj pakiety udogodnień
od Echo Investment

Echo
Smart

Echo Life
Services

Pakiety
wykończeniowe

Pomoc
kredytowa