Credit assistance

We will help you
get a loan for free

Do you need a loan to finance your dreams, but you do not have time and background knowledge of bank offers? Leave it to us! You don’t have to struggle with the procedures yourself. The Financial Experts cooperating with us will provide you with comprehensive care, ensuring the simplification and acceleration of the entire process.

We help to obtain mortgage and cash loans both for the purchase of apartments and their finishing.

How do Financial Experts help?

1st At the meeting
  • we will check if you can afford a selected apartment,
  • we will present and compare even over a dozen offers from various banks
2nd After the meeting
  • we will help you collect and complete necessary documents
  • we will submit loan applications to the banks of your choice
3rd Processing the application
  • we supervise the entire loan granting process
  • we are in constant contact with the bank
4th The bank's decision
  • we will inform you about the decision and arrange signing of the contract
  • in the event of refusal to grant a loan, you lose nothing – we will refund your down payment and all other costs.
5th Withdrawal of funds
  • we will make sure that the credit and funds are disbursed
  • you always have the option of changing the credit to a cheaper one – if such an offer appears, the Financial Expert will call you
APPOINT A MEETING

Why is it worth appointing a meeting Free assistance

Free
assistance

the Financial Expert’s service is completely free.*

91%
efficiency

in granting loans, thanks to the best experts on the market.**

Up to PLN 311,000 difference
in creditworthiness

assuming: 1 borrower with a net income of PLN 5,000 and 25% of contribution. ***

Nawet o Credit cheaper by up to
PLN 56,000

assuming: an apartment worth PLN 400,000, own contribution 25%, life of the loan – 25 years. ***

Lots of offers
in one place

at a meeting with an expert, you will get up to 12 different loan offers to compare, thanks to which you will save time.

* The remuneration of the Financial Experts is covered by the lender
** Data on the effectiveness in granting loans are based on loan applications of Echo Investment’s clients
*** Source: Surveys from banks on October 12, 2021

Associates

Expander - logotyp
Notus Finanse

Let’s talk about a loan for the purchase of an apartment and its finishing!

Make an appointment with a Financial Expert free of charge

Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Echo Investment

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Echo Investment S.A. dla celów marketingowych, tj. w celu prezentacji ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*. (* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym w szczególności na podane przeze mnie adresy email, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawianie mi informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podane przeze mnie numery telefonów, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Echo Investment S.A. oraz przez spółki kapitałowe z grupy Echo ** moich danych, które podałem w formularzu, współpracującym z Echo Investment S.A. oraz ze spółkami kapitałowymi z grupy Echo ** Zaufanym Partnerom, w celu otrzymywania przygotowanych przez nich ofert lub powiadomień o organizowanych wydarzeniach i promocjach. Lista Zaufanych Partnerów współpracujących z Echo Investment S.A. oraz ze spółkami kapitalowymi z grupy Echo **, którym moje dane mogą zostać udostępnione, znajduje się pod adresem: https://www.echo.com.pl/s,118,polityka-prywatnosci.html (** Spółki Kapitałowe z grupy Echo* oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna aktualna lista takich podmiotów znajduje się na tronie internetowej www.echo.com.pl/rodo)

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

Wyrażenie zgód jest dobrowolne. Zwracamy jednak uwagę, że w celu wysłania formularza należy zaakceptować wszystkie zgody. W przypadku braku jakiejkolwiek zgody prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w biurze sprzedaży. Dziękujemy!

Explore the amenities packages
from Echo Investment

Echo
Smart

Echo Life
Services

Finishin
package

Credit
assistance