Skip to main content

Echo Life Services

Tworzymy inteligentną przestrzeń wokół Ciebie

Dbamy o Twój komfort i dobre samopoczucie nie tylko w mieszkaniu, ale także w częściach wspólnych budynków i w ich otoczeniu. Dlatego planując nasze inwestycje, pomyśleliśmy o wielu praktycznych udogodnieniach, które odpowiadają na Twoje codzienne potrzeby.

W ramach udogodnień Echo Life Services na swoim osiedlu znajdziesz m.in.: mobilny dostęp do części wspólnych, punkt odbioru paczek, stację ładowania pojazdów elektrycznych, strefy rekreacyjne i rowerownie.

Co obejmuje pakiet Echo Life Services?

Mobilny dostęp - ikona

Mobilny dostęp

Specjalna aplikacja zmieni Twój smartfon w pilota kontrolującego wszystko, co na co dzień otwieramy: drzwi wejściowe, furtki, bramy, a nawet przywoła windę. Nie musisz wyciągać telefonu z kieszeni – podchodzisz, czujnik rozpoznaje urządzenie i odblokowuje zamek.

Play Video

Zobacz film

Punkt odbioru przesyłek - ikona

Punkt odbioru przesyłek

Wygodne rozwiązanie, które umożliwi Ci odbieranie i nadawanie przesyłek o dowolnej porze. Nie musisz martwić się kolejkami na poczcie, awizami oraz godzinami otwarcia. Wysyłaj i odbieraj paczki szybko, a przy tym bezpiecznie.

Ładowanie pojazdów - ikona

Stację ładowania pojazdów elektrycznych

Z systemem rozliczania pobranej energii, która umożliwia wszystkim mieszkańcom osiedla łatwe, wygodne i szybie ładowanie motocykli, samochodów elektrycznych i hybrydowych z silnikiem elektrycznym. Nie musisz już martwić się o znalezienie stacji benzynowej ze stacją ładowania pojazdów elektrycznych, skoro masz taką pod samym domem!

Play Video

Zobacz film

ikona - strefy rekreacyjne

Strefy rekreacyjne

Różnią się one wyglądem w zależności od inwestycji. Za każdym razem są to jednak wspólne przestrzenie umożliwiające uprawianie sportu, edukację czy rozrywkę, dostosowane zarówno do potrzeb dzieci, jak i dorosłych.

Ikona-rowerownia

Rowerownię

Możesz bezpiecznie pozostawić swój rower na przeznaczonych do tego stojakach lub w dedykowanym pomieszczeniu. Dzięki temu nie musisz go przechowywać w mieszkaniu, na balkonie czy w piwnicy. Zyskujesz przestrzeń  i wygodę.

Co sprawia, że warto zamieszkać w danym miejscu?

Przyjazne otoczenie! Dzięki zaplanowanym przez nas rozwiązaniom Echo Life Services możesz mieszkać wygodnie, a przy tym sprawnie załatwiać codzienne sprawy. Komfort zapewnia przemyślane zagospodarowanie ogólnodostępnej przestrzeni pomiędzy budynkami.

Poznaj pakiety udogodnień
od Echo Investment

Echo
Smart

Echo Life
Services

Pakiety
wykończeniowe

Pomoc
kredytowa