Skip to main content

Echo Smart

Zarządzaj inteligentnym mieszkaniem

Echo Smart jest bezprzewodowym systemem do zarządzania inteligentnym mieszkaniem za pomocą komend głosowych lub zdalnie poprzez aplikację w smartfonie.

Dzięki Echo Smart możesz z drugiego pokoju – albo nawet z drugiego końca globu! – włączyć lub wyłączyć sprzęty elektryczne, sterować oświetleniem, otworzyć bądź zamknąć drzwi wejściowe czy w czasie rzeczywistym sprawdzać, co dzieje się w mieszkaniu.

Zamień swój telefon w centrum zarządzania całym mieszkaniem! Steruj urządzeniami oraz swobodnie dodawaj kolejne elementy w systemie Echo Smart.

Co umożliwi Ci Echo Smart?

Ikona- głos

Sterowanie głosem

Wypowiedz na głos odpowiednią komendę, a Twoja wirtualna asystentka wykona daną czynność np. wyłączy światło w salonie, zasłoni żaluzje, włączy muzykę lub wyszuka w Internecie odpowiedź na Twoje pytanie.

Play Video

Zobacz film

żarówka - ikona

Sterowanie oświetleniem

Nie musisz znowu wstawać do włącznika. Bez względu na to, czy chcesz włączyć lub wyłączyć światło w drugim pokoju, czy upewnić się, że wszystkie światła są pogaszone, gdy znajdujesz się na urlopie. Możesz to zrobić dokładnie tam, gdzie aktualnie się znajdujesz, jeśli tylko masz zasięg.

Play Video

Zobacz film

Prąd - ikona

Odcięcie prądu

Zdarzyło Ci się kiedyś zastanawiać, czy przed wyjściem z domu wyłączyłeś żelazko lub kuchenkę? Dzięki Echo Smart to pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi – i reakcji, jeśli okaże się potrzebna. Odetniesz dopływ prądu do urządzenia jednym kliknięciem w aplikacji.

Kamera - ikona

Monitoring

W trakcie urlopu martwisz się o swoje mieszkanie? Nie wiesz, co robią dzieci pod Twoją nieobecność? A może nie masz pewności, czy wszystko w porządku z rodzicami? Połącz się z dowolnego miejsca z kamerą w Twoim mieszkaniu, a sprawdzisz, jak wygląda sytuacja.

Klucze - ikona

Zdalne otwieranie drzwi

Bez trudu i zdalnie wpuścisz do domu dzieci, które wróciły wcześniej ze szkoły i odkryły, że nie wzięły ze sobą kluczy. Możesz też otworzyć drzwi komukolwiek innemu, kogo chcesz wpuścić pod swoją nieobecność. Z Echo Smart bez problemu sparujesz inteligentny zamek w drzwiach.

Krople - ikona

Odcięcie mediów

Czujniki dymu i zalania czuwają nad Twoim bezpieczeństwem – zaalarmują Cię od razu po wykryciu zagrożenia, umożliwiając szybką reakcję. Jeśli zdecydujesz się na elektrozawór, możesz automatycznie odciąć dopływ wody i prądu w przypadku zalania.

Play Video

Zobacz film

Twoje życie stanie się łatwiejsze dzięki rozwiązaniom Echo Smart

Wyobraź sobie, że właśnie w pośpiechu wychodzisz z domu. Chcesz to zrobić jak najszybciej, ale musisz jeszcze pogasić światła i różne urządzenia elektryczne, zasłonić rolety i włączyć alarm, prawda? Dzięki aplikacji na Twoim telefonie możesz to zrobić w sekundę. Wystarczy, że połączysz wszystkie rutynowe czynności w scenariusz i już tylko jedno kliknięcie dzieli cię od ich wykonania! A to zaledwie ułamek możliwości, jakie daje Echo Smart.

Odwróćmy tę sytuację – tym razem wracasz do mieszkania. Po ciężkim dniu pragniesz jak najszybciej odpocząć. Jeszcze w drodze możesz podkręcić ogrzewanie (lub klimatyzację – w zależności od sezonu), włączyć oświetlenie, a nawet puścić wybraną muzykę. Echo Smart daje Ci kontrolę nad urządzeniami i całym inteligentnym mieszkaniem z dowolnego miejsca w zasięgu Internetu. Wystarczy dostęp do aplikacji w telefonie lub tablecie albo sam Twój głos po przekroczeniu progu mieszkania.

 
 
 
 
1
1

Poznaj pakiety udogodnień
od Echo Investment

Echo
Smart

Echo Life
Services

Pakiety
wykończeniowe

Pomoc
kredytowa