Echo Smart

Zarządzaj inteligentnym mieszkaniem

Echo Smart jest bezprzewodowym systemem do zarządzania inteligentnym mieszkaniem za pomocą komend głosowych lub zdalnie poprzez aplikację w smartfonie.

Dzięki Echo Smart możesz z drugiego pokoju – albo nawet z drugiego końca globu! – włączyć lub wyłączyć sprzęty elektryczne, sterować oświetleniem, otworzyć bądź zamknąć drzwi wejściowe czy w czasie rzeczywistym sprawdzać, co dzieje się w mieszkaniu.

Zamień swój telefon w centrum zarządzania całym mieszkaniem! Steruj urządzeniami oraz swobodnie dodawaj kolejne elementy w systemie Echo Smart.

system Echo Smart wraz z darmowym montażem otrzymasz w cenie mieszkania

Co umożliwi Ci Echo Smart?

Ikona- głos

Sterowanie głosem

Wypowiedz na głos odpowiednią komendę, a Twoja wirtualna asystentka Alexa wykona daną czynność np. wyłączy światło w salonie, zasłoni żaluzje, włączy muzykę lub wyszuka w internecie odpowiedź na Twoje pytanie. 

żarówka - ikona

Sterowanie oświetleniem

Nie musisz znowu wstawać do włącznika. Bez względu na to, czy chcesz włączyć lub wyłączyć światło w drugim pokoju, czy upewnić się, że wszystkie światła są pogaszone, gdy znajdujesz się na urlopie. Możesz to zrobić dokładnie tam, gdzie aktualnie się znajdujesz, jeśli tylko masz zasięg.

Prąd - ikona

Odcięcie prądu

Zdarzyło Ci się kiedyś zastanawiać, czy przed wyjściem z domu wyłączyłeś żelazko lub kuchenkę? Dzięki Echo Smart to pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi – i reakcji, jeśli okaże się potrzebna. Odetniesz dopływ prądu do urządzenia jednym kliknięciem w aplikacji.

Kamera - ikona

Monitoring

W trakcie urlopu martwisz się o swoje mieszkanie? Nie wiesz, co robią dzieci pod Twoją nieobecność? A może nie masz pewności, czy wszystko w porządku z rodzicami? Połącz się z dowolnego miejsca z kamerą w Twoim mieszkaniu, a sprawdzisz, jak wygląda sytuacja.

Klucze - ikona

Zdalne otwieranie drzwi

Bez trudu i zdalnie wpuścisz do domu dzieci, które wróciły wcześniej ze szkoły i odkryły, że nie wzięły ze sobą kluczy. Możesz też otworzyć drzwi komukolwiek innemu, kogo chcesz wpuścić pod swoją nieobecność. Z Echo Smart bez problemu sparujesz inteligentny zamek w drzwiach.

Krople - ikona

Odcięcie mediów

Czujniki dymu i zalania czuwają nad Twoim bezpieczeństwem – zaalarmują Cię od razu po wykryciu zagrożenia, umożliwiając szybką reakcję. Jeśli zdecydujesz się na elektrozawór, możesz automatycznie odciąć dopływ wody i prądu w przypadku zalania.

Twoje życie stanie się łatwiejsze dzięki rozwiązaniom Echo Smart

 

Wyobraź sobie, że właśnie w pośpiechu wychodzisz z domu. Chcesz to zrobić jak najszybciej, ale musisz jeszcze pogasić światła i różne urządzenia elektryczne, zasłonić rolety i włączyć alarm, prawda? Dzięki aplikacji na Twoim telefonie możesz to zrobić w sekundę. Wystarczy, że połączysz wszystkie rutynowe czynności w scenariusz i już tylko jedno kliknięcie dzieli cię od ich wykonania! A to zaledwie ułamek możliwości, jakie daje Echo Smart.

Odwróćmy tę sytuację – tym razem wracasz do mieszkania. Po ciężkim dniu pragniesz jak najszybciej odpocząć. Jeszcze w drodze możesz podkręcić ogrzewanie (lub klimatyzację – w zależności od sezonu), włączyć oświetlenie, a nawet puścić wybraną muzykę. Echo Smart daje Ci kontrolę nad urządzeniami i całym inteligentnym domem z dowolnego miejsca w zasięgu internetu. Wystarczy dostęp do aplikacji w telefonie lub tablecie albo sam Twój głos po przekroczeniu progu mieszkania.

Poznaj pakiety udogodnień
od Echo Investment

Echo
Smart

Echo Life
Services

Pakiety
wykończeniowe

Pomoc
kredytowa